دومین دوره کارگاه های آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی موفق و پولساز

آدرس: تهران، تهران خیابان شریعتی - پایین تر از متروی شریعتی - کوچه فلسفی - پلاک1 - واحد6

شروع: دوشنبه 10 خرداد 1395 ، ساعت 13:30

پایان: دوشنبه 10 خرداد 1395 ، ساعت 16:30

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده
بلیت شرکت در کارگاه آموزشی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
20:00 1395/03/09 34

توضیحات

«برای مشاهده رزومه مدرس از لینک موجود در بالای صفحه استفاده فرمایید»

به در خواست اعضای عزیز، نماد تجارت الکترونیک پارس برگزار می کند:

ظرف 180 دقیقه مانند یک وب مستر حرفه ای عمل می کنید

شاید بگویید چرا این کارگاه رایگان نیست!!؟؟؟
دلیل دریافت این مبلغ ناچیز اطمینان از حضور دوستان در کلاس و هزینه صدور مدرک پایان دوره کارگاهی می باشد

داستان تولد این کارگاه را حتما بخوانید

داستان وب مستری چیست؟

در آخرین ساعات کاری روز چهارشنبه دوست قدیمی من ،مسعود به دفتر من آمد. به گفته خودش برای مشورت و اما به نظر من برای درد دل. گفت از محل کار قبلی بیرون آمده چون رییس جدیدش به شدت آزارش می داد و اصلا برخورد محترمانه ای نداشت و او دیگر تحمل رفتار آزاردهنده رییسش را نداشت. حالا از من درخواست یک راه حل داشت

به او گفتیم چندین راه دارد

اولین راه پیدا کردن یک شرکت دیگر در همین زمینه و ارسال رزومه بود از ما پرسید : “اگر باز هم یک رییس مثل همین داشتم چه” خب فرض محالی نبود و ممکن بود دوباره نتواند به کار ادامه دهد به علاوه این که شرایط و مزایا هم ممکن بود مانند سابق نباشد.

دومین راه کار کردن برای خودش بود!

اولین پاسخی که داد این بود:

خیلی دوست دارم رییس خودم باشم اما برای شروع کار سرمایه ندارم.

و اینجا بود که تازه فهمیدم از ابتدا برای چی به دفتر من آمده است!! مسعود بعد از گفتن این که سرمایه ای ندارد ادامه داد عکس جلسات دوره قبلی تان را دیدم

خب سوالی پرسیده بود که پاسخش تخصص ما بود!
به او گفتیم وب مستری یک فرصت جدید و شغلی جذاب است که به زودی همه گیر می شود و اولین ها در هر حوزه تخصصی مسلما درآمد خوبی خواهند داشت.

وقتی از ما پرسید : “خب من که طراحی سایت بلد نیستم” لبخندی زدم وگفتم اصلا نیازی به یادگیری آن هم نخواهی داشت!

اما نکته جالبی که که مسعود گفت این بود:
“من فرصتی ندارم و آخر همین ماه باید اجاره خانه بدهم حالا از بقیه قسط ها اگر صرف نظر کنم”

اینجا بود که جرقه یک کارگاه کاملا کاربردی برای کسانی که می خواهند با ترفند های سریع به نتیجه برسند به ذهنمان آمد و این طور شد که تصمیم به برگزاری کارگاه راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز و موفق گرفتیم.

در این کارگاه آموزشی از خلق ایده تا راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پر سود و موفق در کنار شما خواهیم بود.اصول اثبات شده ای که در صورت به کارگیری میتواند برای هر شخصی منجر به موفقیت شود.تمامی راهکار ها و موضوعات ارائه شده در این کارگاه آموزشی توسط شخصی به شما ارائه می گردد(مهندس سیدمحمدهادی طلوعی)که قبلا این مسیر را طی کرده و هم اکنون شما می توانید با اجرای دقیق برنامه های مدون و برنامه ریزی شده او در کوتاه ترین زمان ممکن به درآمدی باورنکردنی دست پیدا کنید.شاید جالب باشه که بدونید درآمد از طریق اینترنت در ایران یکی از آسان ترین مشاغل موجود حال حاضر می باشد.پس هم اکنون بهترین زمان برای تعیین سرنوشت و پیشبرد مسیر موفقیت شماست.

او با سرمایه ای 30 هزار تومانی توانست طی مدت 75 روز به درآمد 48 میلیون تومانی دست پیدا کند.پس شما هم میتوانید!!!

با شرکت در این دوره تبدیل به متخصص می شوید و همه شما حتما می دانید همیشه درآمد و شرایط مالی متخصصین بهتر از سایرین هست. حتی بین پزشکان متخصصین درآمدی گاهی بیش از 20 برابر پزشکان عمومی دارند. آیا متخصصان بیشتر کار می کنند؟ یا بهتر بگوییم آنها 20 برابر بیشتر کار می کنند !!!

خیر، آنها فقط کمی بیشتر می دانند و متخصص هستند، آیا کسب درآمد بیشتر نمی تواند دلیل محکمی باشد برای ثبت نام در دوره وبمستر پولساز

سوال دیگری که ممکن است که از خود بپرسید این است که چطور با 3 ساعت آموزش تبدیل به متخصص می شویم؟

شما بعد از کلاس و اتمام دوره رها نخواهید شد، و از طریق یک روش بسیار راحت و سریع پشتیبانی می شوید.تمام وعده ها و آموزش هایی که قول داده شده است به شما ارائه می شوند و اگر بخشی مدنظرتان بود که احساس کردید که نیاز به توضیح بیشتر دارد می توانید درخواست کنید تا از طرق مختلف موجود در کوتاه ترین زمان پاسخ داده شود.

و مهم ترین پاسخی که می توانم به شما ارائه کنم:

من مدرس و متخصص دوره کسب و کار اینترنتی هستم و به تعداد زیادی کسب و کار هم مشاوره داده ام، تمام تجربیات و ایده ها مطرح شده در این دوره بدقت انتخاب شده اند، و من اتفاقا تمام آنها را به شما انتقال نمی دهم، بلکه بهترین و موفق ترین ها را به شما آموزش خواهم داد.یعنی راهکارهایی که قبلا منجر به درآمدزایی میلیونی از طریق اینترنت شده اند.
من هیچ ترفندی را برای روز مبادا نگه نداشته و تمام مواردی که در چارچوب سرفصل های معرفی شده باشد را به شما آموزش می دهم تا سریعا در کسب و کار اینترنتی خود ستاره شوید.

مدت زمان این کارگاه آموزشی معادل 3 ساعت بوده که در پایان به کلیه شرکت کنندگان مدرک پایان دوره کارگاهی از طرف مجموعه نماد تجارت الکترونیک پارس اعطا می شود.
به دلیل محدود بودن ظرفیت ثبت نام پیشنهاد میکنیم سریع تر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده و بلیت خود را دریافت کنید

قیمت دوره(99000 تومان) »»»» با تخفیف ویژه منحصرا برای اعضای کانال تلگرام ایران ام بی ای:69300 تومان
مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر (تماس همه روزه از ساعت 10 صبح الی 21)

021-47626455 داخلی 3
0919-0140507 جناب آقای دالایی
0936-9963802 جناب آقای رضایی