اینوکافه جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر

آدرس: تهران، تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا خیابان پردیس دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

شروع: دوشنبه 30 بهمن 1396 ، ساعت 12:30

پایان: دوشنبه 30 بهمن 1396 ، ساعت 15:30

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
رزرو گفت و گوی اختصاصی با مهمانان اینوکافه مهلت ثبت نام به پایان رسید!
با دریافت این رزرو، تیم شما (تا سقف 5 نفر) می تواند به مدت 15 دقیقه به صورت اختصاصی بعضی مهمانان به بحث و گفت و گو و تبادل نظر بپردازد و از تجربیات ایشان بهره مند گردد. به علاوه در این حین پذیرایی را مهمان کافه ما خواهید بود.
11:00 1396/11/30
رزرو مخصوص شرکت کنندگان اینوکاپی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
این رزرو مخصوص همه اعضای تیم هایی است که از ابتدا با اینوکاپ همراه بوده اند و در این رویداد ثبت نام کرده اند.
16:00 1396/11/30
رزرو مخصوص دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
رایگان
16:00 1396/11/30
رزور مخصوص شرکت کنندگان غیر خواجه نصیری مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
16:00 1396/11/30

توضیحات

رویداد اینوکافه روز دوشنبه مورخ 30 بهمن ماه در دانشکده مهندسی مکانیک با حضور تعدادی از مدیران عامل شرکت های دانشبنیان، کارآفرینان و مدیران استارت آپ های مطرح کشور برگزار می شود. برخلاف روال معمول رویدادهای مشابه، این برنامه محوریت سخنرانی نداشته؛ بلکه با توجه به چیدمان خاص و منحصر به فرد، محیطی فراهم می کند تا شرکت کنندگانی که ایده هایی برای راه اندازی و بهبود کسب و کار خود داشته اند، بتوانند به صورت مستقیم و رو در رو از تجربیات و راهنمایی های کارآفرینان و مدیران دعوت شده بهره ببرند.

به عبارت دیگر، هدف از اینوکافه ایجاد فرصت کسب تجربه و گفت و گوی مستقیم با کارآفرینانی است که توانسته اند کسب و کاری را از صفر شکل دهند و از جمله موفق ترین های کشور به شمار می روند. ما باور داریم بهترین مربیان کارآفرینی نه الزاما مدرسان آکادمیک، بلکه افرادی هستند که خود آستین بالازده، کسب و کاری تاسیس کرده و تجربیاتی را ازاعم از شکست و موفقیت در کارنامه خود دارند.

در کنار رویداد اینوکافه نمایشگاه اینونما نیز با دورهم جمع کردن تعدادی از موفق ترین شرکت های دانش بنیان دانشگاه و مستقر در مرکز فناوری مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گوشه ای از دستاوردهای این مجموعه ها را به نمایش می گذارد تا دانشجویان بتوانند با مدیران جوان این شرکت ها تعامل مستقیم داشته باشند.