اولین نفری باشید که از رویداد های جدید با خبر می شوید

سومین فراخوان عکس عاشورایی کودکان محرم

اصفهان - اصفهان

دوشنبه 1 آذر، ساعت 10:00 تا 15 آذر، ساعت 20:00 1395

دسته بندی : هنری نوع : مسابقه

توضیحات:

همزمان با اربعین حسینی، سومین فراخوان عکس عاشواریی کودکان محرم از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان اعلام شد. امین پرهیزکار دبیر اجرایی این فراخوان ضمن اعلام این خبر گفت: این فراخوان به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان، سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان و کانون تبلیغات نگارین در حال برگزاری است. علاقمندان می توانند آثار خود را در سه بخش اصلی: محرم و شفا – محرم، تربیت بخش کودکان / بخش ویژه: کودکان محرم و ولایت – کودکان و شهدای فاجعه منا – کودکان و شهدای مدافع حرم و بخش جنبی: معصومیت و مظلومیت (مستند اجتماعی) به صورت الکترونیکی به ایمیل فراخوان به آدرس info@KodakanMoharam.ir و یا به آدرس پستی دبیرخانه: اصفهان – پل آذر – انتهای خیابان توحید -مجموعه فرهنگی هنری فرشچیان – دفتر بسیج هنرمندان ارسال نمایند. آثار الکترونیکی و پستی بایستی به همراه مشخصات و راه ارتباط عکاسان و هنرمندان ارسال گردد و قوانین درج شده در وب سایت در آن رعایت شده باشد. لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار به این فراخوان 15 آذر ماه 1395 می باشد.
دبیرخانه فراخوان عکس عاشورایی کودکان محرم از هر گونه حمایت نهادهای فرهنگی و مذهبی از این برنامه فرهنگی استقبال می نماید.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان به آدرس www.KodakanMoharam.ir مراجعه نمایند

آدرس: دبیرخانه: اصفهان - پل آذر - انتهای خیابان توحید - مجموعه فرهنگی و هنری فرشچیان - واحد بسیج هنرمندان


بلیت های این رویداد:

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده قیمت(ت)
بلیتی برای نمایش وجود ندارد
ثبت نام در رویداد

برگزار کنندهاضافه کردن رویداد به تقویم شما 2016-11-21 10:00:00 2016-12-05 20:00:00 Asia/Tehran سومین فراخوان عکس عاشورایی کودکان محرم دوشنبه 1 آذر، ساعت 10:00 تا 15 آذر، ساعت 20:00 1395 دبیرخانه: اصفهان - پل آذر - انتهای خیابان توحید - مجموعه فرهنگی و هنری فرشچیان - واحد بسیج هنرمندان اصفهان امین پرهیزکار