آموزش مقدماتی نرم افزار PDMS

آدرس: تهران، تهران تهران -نرسیده به میدان توحید ، پلاک 105 ، واحد 3

شروع: پنجشنبه 30 دی 1395 ، ساعت 09:00

پایان: پنجشنبه 14 بهمن 1395 ، ساعت 13:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده قیمت(ت)
ویژه دانشجویی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
این دوره با تخفیف نسبت به قیمت اصلی خود با اعطای مدرک آکادمی ANCCP ایتالیا برگزار خواهد شد
00:00 1395/11/29 3 200,000

توضیحات

 دوره فشرده مقدماتی نرم افزار PDMS

نرم افزار PDMS

این نرم افزار یکی از کاربردی ترین نرم افزارهای موجود در زمینه مدل سازی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و تجهزیات نیروگاهی در دنیا محسوب می شود. نرم افزار شامل چندین قسمت (Module) است که از بخش های ساده طراحی و مدل سازی یک Plant آغاز شده و تا کنترل و نظارت طراحی های انجام شده ادامه پیدا می کند.

خروجی های این نرم افزار در فرمت فایل های ساده قابل مشاهده خواهد بود. این محصول که تولید شرکت AVEVA است دارای قابلیت طراحی هم زمان و بدون وابستگی به محل طراحی است. بخش های مختلف یک Plant می تواند توسط کارشناسان متفاوت در نقاطی مجزا طراحی شود و در نهایت توسط یک ناظر که به عنوان ADMIN نرم افزار معرفی شده است Plant کامل شود.

مفید برای رشته های:

چنانچه بخواهیم Piping را بخش بندی کنیم آن را باید به دو بخش تئوری و اجرا تقسیم بندی کرد. در این مجموعه هدف آموزش بخش اجرای Piping با استفاده از نرم افزار PDMS خواهد بود. در واقع در فاز اول محاسبات و تحلیل های موجود توسط کارشناسان با استفاده از نرم افزارهای دیگر و به صورت تئوری انجام شده (گروه Process) و در نهایت مدل مورد نظر با استفاده از این نرم افزار (گروه Design) در بخش های متفاوت پیاده سازی می شود. اهمیت یادگیری این نرم افزار این است که مخاطب می تواند با استفاده از این نرم افزار که در تمامی شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی استفاده می شود بهره برده و برای ورود به این بازار کار آماده باشد.

اهداف دوره :
پس از آشنایی با کاربرد
PDMS طراحی واحدهای فرآیندی، ماژول های این نرم افزار معرفی میشود. در ادامه پس از آشنایی با ساختار Hierarchy و محیط کار نرم افزار، مدلسازی تجهیزات و طراحی سیستم های لوله کشی و آموزش داده میشود. سپس نحوه تهیه نقشه های isometric از مدل سه بعدی تدریس می شود. کلیه مباحث درس در خلال مدل سازی یک سایت نمونه ارایه می گردد.

 


24 ساعت با اعطای مدرک بین المللی آکادمی ANCCP کشور ایتالیا
با تخفیف ویژه برای دانشجویان