آخرین سکه

آدرس: اصفهان، اصفهان میدان فیض، سالن کنفرانس اتاق بازرگانی اصفهان

شروع: جمعه 22 تیر 1397 ، ساعت 14:00

پایان: جمعه 29 تیر 1397 ، ساعت 20:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
یک نفره مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
00:00 1397/04/25
گروهی (10 نفر) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
00:00 1397/04/25
گروهی(7 نفره) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
00:00 1397/04/22
گروهی(5 نفره) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
00:00 1397/04/25
گروهی (3 نفر) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
00:00 1397/04/22

توضیحات

1- به طور خلاصه رویداد چیست؟

محصولی خاص و دانش بنیان انتخاب می شود و ده کاپیتان فروش و صد شرکت کننده ده تیم فروش می سازند، با دریافت آموزشهای سریع و حرفه ای و کوچینگ کاپیتانها وارد عرصه فروش می شوند. با خلاقیت ، سماجت و مذاکرات رودرو شروع به فروش محصول می کنند. برترین ها انتخاب و تشویق می شوند.

2- چگونه تشویق می شوند؟

تیم اول 30 درصد فروش خودش، تیم دوم 20 درصد، تیم سوم ده درصد و شش تیم بعدی 5 درصد و تیم آخر پاداشی نمی گیرد. گواهینامه معتبر و انحصاری رویداد با ارائه جزییات توانمندی فردی در فروش، شناخته شدن در بازار و شبکه فروشندگان حرفه ای، ایجاد زمینه شغلی و دریافت آموزشهای فوق العاده در کنار هدایتهای کاپیتانهای فروش و بعلاوه حس خوب کار تیمی و اعتماد بنفس حاصل از ایجاد ارزش، بخش مهمی از تشویق های دریافتی است.

3- اعتبار علمی و حرفه ای این رویداد از کجاست؟

این رویداد در مرکز علمی کاربردی عتیق متعلق به شرکت گز سکه و تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی شکل گرفته است. شهرک علمی و تحقیقاتی و بنیاد نخبگان اصفهان نیز در مسیر تدوین این برنامه و ادامه آن همراه هستند.

4- چه محصولاتی در این رویداد عرضه می شود؟

انتخاب یک تا سه شرکت حامی و محصولات آنان بر اساس وجاهت اجتماعی و حرفه ای شرکت و ویژگیهای محصول انجام می شود. محصولاتی فوق العاده و خاص که به مشتری به محیط زیست و حقوق مالکیت فکری احترام می گذارند.

5- این رویداد چند روز  وقت شرکت کنندگان را می گیرد؟

اصل رویداد در یکهفته انجام می شود ولی با هماهنگی های فرعی، ده روزی باید پای کار باشند.

6- کاپیتانهای فروش چه کسانی هستند و  در این رویداد چه می کنند؟

کاپیتانها در فرآیندی مستمر، دقیق و حرفه ای انتخاب می شوند، مسئولیت اصلی آنان جمع کردن تیم، هدایت و راهنمایی قبل و حین فروش، انگیزه دادن و تهییج خلاقیت در برنامه های فروش و هر آنچه صلاح بدانند برای کسب موفقیت است. اختیار دارند تقسیم کار کنند، درصد سهم هر نفر از تیم را در مبلغ جایزه مشخص کنند، فردی را از تیم و رویداد اخراج کنند و صحت اطلاعات فرآیند فروش را کنترل و تأیید یا رد نمایند.

7- شرایط انتخاب شرکت کنندگان چیست؟

همه از 15 سال تا 65 سال با قبول شرایط پذیرش می توانند در رویداد شرکت کنند. دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ده درصد تخفیف هزینه ثبت نام دارند و گواهینامه حضورشان بعنوان 70 ساعت کارورزی برای رشته های مرتبط از جمله رشته تبلیغات تجاری یا مدیریت کسب و کار پذیرفته می شود. هزینه ثبت نام آزاد برای هر نفر یکصد هزار تومان است. شرکت کنندگان برای کسب تضمین اعتبار مالی باید پنجاه امتیاز کسب کنند. هر کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه،...) ده امتیاز و تایید و تضمین هر نفر شرکت کننده ده امتیاز دارد. به هر صورت حداقل یک کارت شناسایی معتبر تا انتهای رویداد بعنوان ضمانت اجرای تعهدات نزد رویداد می ماند.

8- این رویداد ریسک شرکت کنندگان را در مورد اینکه از ثبت نام پشیمان شوند را گارانتی می کند. 

در صورتیکه شرکت کننده در انتهای روز اول، دریافت آموزشهای سریع و حرفه ای، فرآیند تیم سازی و آمادگی شروع برنامه به هر دلیل از ادامه منصرف شود با دریافت 80 درصد مبلغ ثبت نام از رویداد جدا می شود. 

9- این رویداد تکرار می شود؟ 

پس از اجرای موفق رویداد اول هر ماه یک رویداد اجرا می شود. دانشگاه و سازمانهای دیگر نیز تحت نظارت و با پذیرش باورها، ارزش‌ها، رویه و فرآیند این رویداد می توانند مجری رویداد باشند.

10- این رویداد از رویداد مشابهی کپی شده است و حقوق مالکیت معنوی محافظت شده؟

از چالش عینک پنج دلاری که در مرکز کارآفرینی دانشگاه استند فورد اجرا می شود الهام گرفته شده ولی تمامی ارکان و جزئیات، نتیجه تجارب، دانش و مهارتهای تیم آفرینندگان است. در آموزشهای بولتی سریع و حرفه ای از متنهای آزاد در حوزه فروش استفاده شده است.

حقوق مالکیت فکری این رویداد از طرق قانونی محافظت می شود. هر سازمانی با احراز و رعایت شرایط نمایندگی می تواند مجری رویداد باشد و از منابع، مستندات و حمایت‌های آن بهره ببرد.

دسته بندی : #کارآفرینی نوع : #مسابقه برچسب ها : #آخرین سکه