چالش بازی‌سازی با کانستراکت2

آدرس: اصفهان، اصفهان اصفهان - خ هزارجریب - دانشگاه اصفهان - مرکز کارآفرینی (جنب دانشکده‌ی داروسازی) - طبقه همکف - مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان

شروع: سه شنبه 30 آذر 1395 ، ساعت 15:00

پایان: سه شنبه 30 آذر 1395 ، ساعت 18:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده قیمت(ت)
ویژه شرکت‌کنندگان انفرادی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
08:00 1395/09/30 8 7,000
ویژه شرکت تیمی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
در صورتی که تمایل به شرکت به‌صورت تیمی دارید، هرکدام از اعضای تیم باید این بلیط را تهیه کنند. لیست تیم کامل را به info@uicvgame.ir ایمیل کنید.
08:00 1395/09/30 13 3,500

توضیحات

جهت دریافت فایل‌ها و ویدئوهای مرتبط با چالش کانستراکت 2، کانال تلگرام مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان را دنبال کنید.

 

یکی از رویدادهایی که توسط مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود، چالش بعد از کارگاه است که طی آن، میزان معلومات منتقل‌شده به شرکت‌کنندگان در کارگاه سنجیده شده و رقابتی شاد و هیجان‌انگیز با جوایز ارزنده شکل می‌گیرد.

 

مزایای شرکت در چالش:

  • فرصت آشنایی و تیم‌سازی با علاقمندان دیگر بازی‌سازی
  • فرصت آشنایی با بازی‌سازان برتر اصفهان
  • برخورداری از جوایز نقدی
  • فرصت توسعه‌ی یک بازی جدید و استقرار در مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان و برخورداری از حمایت‌های مالی و آموزشی و تجهیزات

 

درچالش کانستراکت2 صورت مسأله‌ی ساخت یک بازی ساده‌ی سبک پلتفورم به شرکت‌کنندگان (که ممکن است فرد یا تیم باشند) به همراه تصاویر و فایل‌های صوتی مورد نیاز داده می‌شود و از آن‌ها خواسته می‌شود ظرف مدت حداکثر 150 دقیقه و با ابزارهایی که روی لپ‌تاپ خود در اختیار دارند و به‌کمک موتور بازی‌سازی کانستراکت2، آن بازی را ساخته و خروجی html آن را اجرا نمایند.

 

در پایان، بازی‌های ساخته‌شده مورد ارزیابی تیم فنی قرار گرفته و به سه بازی برتر به ترتیب مبالغ پانصدهزار تومان، سیصد هزار تومان و دویست هزار تومان تقدیم خواهد شد.

 

سازندگان سه بازی برتر فرصت می‌یابند ظرف مدت یک ماه هرکدام یک بازی بسازند و به تیم فنی مرکز ارائه کنند. تیم برتر، فرصت استقرار در مرکز و برخورداری از پنج میلیون تومان تسهیلات برای توسعه‌ی بازی را پیدا می‌کند.

 

معیارهای ارزیابی شامل زمان ساخت، صحت فنی (روان و بدون اشکال بودن، تطبیق با صورت مسأله و ...)، کیفیت و خلاقیت هنری بازی (کاراکتر، انیمیشن، منوها و ...) خواهد بود.

در صورتی که در تیم خود طراح هنری داشته باشید و به‌جای استفاده از تصاویر آماده‌ای که به شما داده می‌شود، از تصاویری که توسط تیم‌تان طراحی شده باشد استفاده کنید، از امتیاز بالاتری در بخش هنری برخوردار خواهید بود. برای آشنایی بیشتر با کانستراکت2، بخش آموزشی سایت مرجع تخصصی کانستراکت 2 را ببینید.