اولین نفری باشید که از رویداد های جدید با خبر می شوید

 سوالات متدوال

در دنیا دو سایت بزرگ در این زمینه وجود دارد (ایونت برایت و تیکت مستر) که ما آن ها را الگوی خود قرار دادیم و معتقدیم فراتر از به کار بردن واژه های مدرن ترین و ... ایرانیان حق دارند به واقع از خدماتی خوب و شایسته بهره ببرند.
اول اینکه رویداد و مشخصات شما در موتور های جستجو( گوگل و ...) به راحتی معرفی و نمایش داده می شود دوم اینکه صفحه رویداد شما برای همیشه در دسترس است و از آن می توانید به عنوان آرشیو و نشان دادن سابقه خود استفاده کنید.
سابقه استفاده عمومی و تجاری از اینترنت در ایران زیاد نیست ولی در همین مدت کم، رشد زیادی داشته است، از فروشگاه های اینترنتی، ثبت نام دانشگاه، خرید کارت شارژ و تلگرام گرفته تا پرداخت قبض و فرآیند های مالیات و یارانه و اطلاع رسانی ها. جالب است بدانید که در شش ماهه نخست سال 94 حدود 15 میلیون خرید اینترنتی ( البته به جز خرید کارت شارژ و پرداخت قبض ) در ایران صورت گرفته که بیش از 6 برابر مدت مشابه سال 92 است.
یک ابزار اینترنتی است که به برگزارکنندگان رویداد، کلاس، تور، سمینار و... کمک می دهد پروسه ثبت نام رویداد و دریافت هزینه را به صورت آنلاین و سریع و ایمن و آسان مدیریت کنند؛ البته مزایای دیگری هم دارد.
اول از همه ما نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت داریم که به منزله داشتن پروانه کسب برای فعالیت قانونی در فضای اینترنت ایران است. برای گرفتن آن کنترل ساختار وب سایت و تایید هویت ما الزامی بوده است. لطفا نگاهی هم به مشتریانی که ما به آنها خدمت ارائه می کنیم بیاندازید. ولی مهمتر از اینها ما به اخلاق حرفه ایی پایبندیم و ما می دانیم که مهمترین دارایی ما اعتماد مشتریان ما است پس از مواظبش هستیم.
همانگونه که در بالا گفتیم سرعت استفاده تجاری از اینترنت در ایران زیاد است. سیستم های ثبت نام دیر یا زود عمومی می شوند و مشتریانتان از شما انتظار خواهند داشت نه به عنوان یک مزیت بلکه به عنوان یک الزام و سرویس آنرا داشته باشید. پس چه بهتر که از هم اکنون به مشتریانتان نشان دهید به فکر آن ها هستید و در بازار پر رقابت امروز برای خود یک مزیت رقابتی ایجاد کنید.
تبریک می گوییم شما قدم اول برای سرویس دهی بهتر به را برداشته اید، ایونت سنتر رقیب مشتریان خود نیست برای همین امر نیز ایونت سنتر یک راه کار خوب برای شما ارائه کرده است که با استفاده از کد iframe می توانید ثبت نام آنلاین را در وب سایت خودتان داشته باشید.
اول اینکه رویداد و مشخصات شما در موتور های جستجو( گوگل و ...) به راحتی معرفی و نمایش داده می شود دوم اینکه صفحه رویداد شما برای همیشه در دسترس است و از آن می توانید به عنوان آرشیو و نشان دادن سابقه خود استفاده کنید.
اگر شما به صورت مکرر رویداد برگزار می کنید و یا رویداد و سمیناری بزرگ در پیش رو دارید. اگر شما فعالیت های خیریه انجام می دهید و اگر شما تحت عنوان گروه و یا انجمنی فعالیت می کنید. یا اگر احساس می کنید در مورد سیستم های پیاده سازی ثبت نام آنلاین به همفکری نیاز دارید همین الان با ما تماس بگیرید. با کمک کردن به شما خوشحال می شویم.
ما می دانیم که بیش از 50 % استفاده اینترنت از طریق گوشی های تلفن همراه است پس تمام قسمتهای ایونت سنتر از ساخت رویداد و گزارش گیری تا ثبت نام و خرید بلیط کاملا در موبایل و تبلت به خوبی کار می کند و واضح و کامل نمایش داده می شود.
برگزار کننده رویداد برای تماس با شما و همچنین جهت مشخص بودن شخص واریز کننده وجه به این اطلاعات احتیاج دارد. مشخصات فردی و اطلاعات تماسی وارد شده توسط ثبت نام کنندگان فقط به برگزار کننده رویداد داده می شود.
اگر سوالی در ذهن شماست که هنوز پاسخ داده نشده است می توانید در قسمت تماس با ما آن را مطرح کنید.

برخی از مشتریان ما

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن اصفهان استارتاپ ویکند انجمن یوزپلنگ ایرانی هیات سوارکاری استان اصفهان ایده شو ایران فا همفکر اصفهان دانشگاه اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان TEDx هیات سوارکاری استان همدان سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران دکتر استارتاپ ایـــــسمینار استارتاپ گرایند تجارت طلایی کانون توسعه دهندگان وب فارسی