ثبت نام در رویدادهای روز پایانی جشنواره چهاردهم

آدرس: اصفهان، اصفهان بزرگراه شهید دستجردی ، مجموعه اصفهان سیتی سنتر، پردیس سینمایی

شروع: جمعه 7 دی 1397 ، ساعت 09:00

پایان: جمعه 7 دی 1397 ، ساعت 21:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
حضور در جلسه ارائه فرصت های سرمایه گذاری مهلت ثبت نام به پایان رسید!
* هزینه بلیط تنها شامل حضور در جلسه ارائه طرح ها، مذاکرات b2b، مراسم اختتامیه و اهدا جوایز و صرف ناهار می باشد.


* اسکان به عهده شرکت کننده خواهد بود.
12:00 1397/10/06
حضور در نشست انتقال تجربه بین المللی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
* هزینه بلیط تنها شامل حضور در نشست انتقال تجربه، مراسم اختتامیه و اهدا جوایز و صرف ناهار می باشد.


* اسکان به عهده شرکت کننده خواهد بود.
12:00 1397/10/06
حضور در مراسم فرش فناوری، اختتامیه و اهدا جوایز برگزیدگان مهلت ثبت نام به پایان رسید!
جهت حضور در مراسم اختتامیه و اهدا جوایز برگزیدگان تصویر بلیط ثبت نامی و یا پیامک تایید سامانه ثبت نامی الزامی می باشد.
12:00 1397/10/06

توضیحات

جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی به عنوان قدیمی ترین رویداد کارآفرینی کشور با هدف شناسایی، ارزیابی و  معرفی فن‌آفرینان و فرصت های سرمایه گذاری مبتنی بر فناوری هرسال برگزار می شود.

چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی از مهرماه 1396 با فراخوان بخش های مسابقه ای طراحان کسب و کار و فن آفرینان آغاز شد  و پس اجرای دور ه های آموزشی در طی شش ماه و انجام چندین مرحله داوری بخش های مسابقه ای در 7 دی ماه 1397 با معرفی برگزیدگان به فعالیت خود پایان می دهد.

در روز پایانی چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی رویدادهای زیر برای مخاطبین جشنواره برنامه ریزی شده است.

 

  • نشست انتقال تجربه ایرانیان کارآفرین مقیم خارج از کشور

*این نشست در تاریخ 1397/10/07 از ساعت 9 صبح الی 16 بعداظهر در سالن شماره 1مجموعه پردیس سینمایی و سالن همایش های سیتی سنتر اصفهان انجام خواهد شد و با ثبت نام در این بخش از جشنواره امکان حضور در مراسم اختتامیه و اهدا جوایز چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را خواهید داشت.

 

  • معرفی بخش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و فن‌آفرینی

با توجه به رسالت و ماموریت جدید جشنواره در حمایت از طرح های منتخب، برنامه ریزی های دقیقی در ایجاد فضای تعامل و مذاکره با سرمایه گذاران انجام شده است. ایجاد کارگروه فرصت های سرمایه گذاری، شناسایی سرمایه گذاران موثر و موفق جهت حضور جدی آنها در جشنواره و انجام مذاکرات سرمایه گذاران و صاحبان ایده و کسب و کارهای منتخب جشنواره از مهمترین اقدامات دوره های اخیر در این زمینه بوده است.

یکی از بخش‌های مسابقه‌ای جشنواره، بخش فرصتهای سرمایه‌گذاری می‌باشد. شرکت‌کنندگان در دو بخش طراحان کسب و کار و فن‌آفرینان پس از ارزیابی های اولیه جهت حضور در بخش فرصت های سرمایه گذاری کاندیدا می شوند.از مهمترین شرایط حضور در این بخش علاوه بر توجیه فنی و اقتصادی اجرای طرح، آمادگی ارائه طرح به سرمایه گذاران و داشتن مدل مشارکت و همکاری جهت انجام مذاکرات می باشد.

با توجه به بررسی و بازخوردهای مذاکرات سرمایه گذاری سال های گذشته، ضرورت مبرم آموزش و مشاوره به طرح های کسب و کار و شرکت های منتخب جهت ارتقا توان مذاکره با سرمایه گذاران, قبل از انجام مذاکرات احساس می شد. لذا دبیرخانه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی تصمیم به برگزاری دوره های آموزشی با محوریت مجموعه اقدامات و مهارت های لازم جهت ارائه و انجام مذاکره موفق سرمایه گذاری پیش از برگزاری دوره چهاردهم گرفت و در هفت عنوان آموزشی به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

با توجه به مجموعه ارزیابی و آموزش ها در این دوره از جشنواره انتظار می رود بهترین ارائه ها را صاحبان ایده و کسب و کار جهت ارزیابی نهایی داوران، اعضای کارگروه و سرمایه‌گذاران حاضر درجشنواره داشته‌باشند.

 

*ارائه های نهایی بخش غیر مسابقه ای فرصت های سرمایه‌گذاری در تاریخ 1397/10/07 از ساعت 9 صبح الی 16 بعداظهر در سالن شماره 3 مجموعه پردیس سینمایی و سالن همایش های سیتی سنتر اصفهان انجام خواهد شد و با ثبت نام در این بخش از جشنواره امکان حضور در سالن ارائه طرح ها، مذاکرات b2b و حضوردر مراسم اختتامیه و اهدا جوایز چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را خواهید داشت.

 

فرش فن آفرینی چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

همزمان با برگزاری چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی، نشست مطبوعاتی ویژه کاندیداهای این بخش با عنوان "فرش فناوری" در محل برگزاری جشنواره و با هدف "معرفی دستاوردها و توانمندی‌های فن‌آفرینان به خبرگزاری‌ها، نمایندگان رسانه‌های دیداری و شنیداری، مطبوعات و علاقه‌مندان حوزه کسب‌ و کار" برگزار می‌شود.

 

این مراسم عصر جمعه مورخ 97/10/07 از ساعت 15 الی 18در محل نمایشگاه مجموعه پردیس سینمایی و سالن همایش های سیتی سنتر اصفهان برگزار خواهد شد.

  • مراسم اختتامیه و اهدا جوایز برگزیدگان چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

مراسم اختتامیه با حضور پرشور کارآفرینان و فعالین حوزه استارت آپ و علاقه مندان حوزه علم و فناوری برگزار می شود. در این مراسم مسئولین و مقامات کشوری درکنار مدعوین ویژه کشورهای مختلف حضور خواهند یافت. مهمترین و جذابترین بخش این مراسم تقدیر از برگزیدگان بخش های مسابقه ای طراحان کسب و کار (المپیاد ملی طرح کسب و کار دانشجویی و طرح کسب و کار آزاد)، فن آفرینان و فرصت های سرمایه گذاری خواهد بود که شامل جوایز نقدی و تسهیلات از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد. در کنار جوایز بخش دولتی اهدا جوایز طرح های منتخب از سوی سرمایه گذاران جذابیت این مراسم را دو چندان می کند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، نماینده یونیسف در ایران، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، معاون نوآوری و تجاری‌سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استاندار اصفهان، ریاست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شهردار اصفهان و دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی سخنرانان و اهدا کنندگان جوایز برگزیدگان جشنواره خواهند بود.

این مراسم عصر جمعه مورخ 97/10/07 از ساعت 18 الی 21 در سالن اصلی مجموعه پردیس سینمایی و سالن همایش های سیتی سنتر اصفهان برگزار خواهد شد.