همفکر اصفهان

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان حکیم‌نظامی، ابتدای خیابان خاقانی، روبروی پاساژ ارکیده، طبقه فوقانی گز آنتیک، به میزبانیِ کافه بازی "نورون"

شروع: یکشنبه 30 دی 1397 ، ساعت 17:00

پایان: یکشنبه 30 دی 1397 ، ساعت 19:00

زمان باقیمانده تا شروع رویداد

ثانیه دقیقه ساعت روز

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام قیمت
بلیت حمایتی در صورت تمایل به رشد همفکر، می‌توانید با خرید بلیت حمایتی به رشد آن کمک کنید. --- 2,000 تومان
بلیت حمایتی در صورت تمایل به رشد همفکر، می‌توانید با خرید بلیت حمایتی به رشد آن کمک کنید. --- 5,000 تومان
بلیت عمومی رایگان --- رایگان

توضیحات

همفکر؛ گفتگوی سازنده

فرصتی است برای شما کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان‌گرافیک، علاقه‌مندان به شروع یک استارتاپ جدید و سرمایه‌گذاران، تا به شبکه‌سازی، تبادل‌نظر و یادگیری از یگدیگر بپردازید.

فرصتی است تا ضمن آشنایی با افراد و آگاهی از تخصص‌ها، اقدام به جذب هم‌تیمی یا نیروی کار نمایید.

فرصتی است تا با مصاحبت با افرادی که راه پرفراز‌و‌نشیب کارآفرینی و راه‌اندازی یک استارتاپ یا کسب‌و‌کار را طی نموده‌اند، با چالش‌ها، فرصت‌ها، تجربیات و دست‌آوردهایشان آشنا شده و در مسیر خود از آن‌ها استفاده نمایید.

فرصتی است تا با رصد افراد، تخصص‌ها، تیم‌ها و ایده‌ها، جایگاهی مناسب را برای سرمایه‌گذاری پیدا کنید.

 

راه ارتباطی با همفکر اصفهان: آی‌دی تلگرام: @Hamfekr_ESF

معرفی میزبان این هفته:
کافه بازی "نورون" یه مکان فرهنگی تفریحیه که میتونین توش با دوستاتون بازی کنین، قهوه بخورین و خاطرات شادی رو با کسایی که دوستشون دارین ثبت کنین. بازی‌های کافه از دو نفره تا بیست نفره هستن و اکثرا با مهره و کارت هستن. بنابراین خبری از بازی های دیجیتال نیست! در واقع شما توی کافه نورون از فضای تکراری دیجیتال و اینترنت فاصله میگیرین و با دوستاتون رودررو بازی میکنین و به جای استیکرها و اموجی ها، خنده های واقعی دوستان و عزیزانتونو می‌بینید. بازی‌های تعاملی کافه باعث میشن شما متوجه بشین خودتون و یا دوستاتون چقدر تو کار تیمی مهارت دارن و حتی چه خصوصیاتی توی کار تیمی دارن. بازی‌های استراتژیک باعث میشن شما قدرت تحلیل خودتون و دوستاتونو محک بزنین. و بالاخره بازی‌های فان کافه باعث میشن شما فقط بخندین و خوش بگذرونین.
خلاصه که اگه میخواین از استرس و مشکلات و فضای دیجیتال فاصله بگیرین، کافه بازی نورون میتونه گزینه بسیار خوبی واستون باشه.

...