همفکر اصفهان

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان حکیم‌نظامی، ابتدای خیابان خاقانی، روبروی پاساژ ارکیده، طبقه فوقانی گز آنتیک، به میزبانیِ کافه بازی "نورون"

شروع: یکشنبه 30 دی 1397 ، ساعت 17:00

پایان: یکشنبه 30 دی 1397 ، ساعت 19:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
بلیت حمایتی در صورت تمایل به رشد همفکر، می‌توانید با خرید بلیت حمایتی به رشد آن کمک کنید. ---
بلیت حمایتی در صورت تمایل به رشد همفکر، می‌توانید با خرید بلیت حمایتی به رشد آن کمک کنید. ---
بلیت عمومی رایگان ---

توضیحات

همفکر؛ گفتگوی سازنده

فرصتی است برای شما کارآفرینان، برنامه‌نویسان، طراحان‌گرافیک، علاقه‌مندان به شروع یک استارتاپ جدید و سرمایه‌گذاران، تا به شبکه‌سازی، تبادل‌نظر و یادگیری از یگدیگر بپردازید.

فرصتی است تا ضمن آشنایی با افراد و آگاهی از تخصص‌ها، اقدام به جذب هم‌تیمی یا نیروی کار نمایید.

فرصتی است تا با مصاحبت با افرادی که راه پرفراز‌و‌نشیب کارآفرینی و راه‌اندازی یک استارتاپ یا کسب‌و‌کار را طی نموده‌اند، با چالش‌ها، فرصت‌ها، تجربیات و دست‌آوردهایشان آشنا شده و در مسیر خود از آن‌ها استفاده نمایید.

فرصتی است تا با رصد افراد، تخصص‌ها، تیم‌ها و ایده‌ها، جایگاهی مناسب را برای سرمایه‌گذاری پیدا کنید.

 

راه ارتباطی با همفکر اصفهان: آی‌دی تلگرام: @Hamfekr_ESF

معرفی میزبان این هفته:
کافه بازی "نورون" یه مکان فرهنگی تفریحیه که میتونین توش با دوستاتون بازی کنین، قهوه بخورین و خاطرات شادی رو با کسایی که دوستشون دارین ثبت کنین. بازی‌های کافه از دو نفره تا بیست نفره هستن و اکثرا با مهره و کارت هستن. بنابراین خبری از بازی های دیجیتال نیست! در واقع شما توی کافه نورون از فضای تکراری دیجیتال و اینترنت فاصله میگیرین و با دوستاتون رودررو بازی میکنین و به جای استیکرها و اموجی ها، خنده های واقعی دوستان و عزیزانتونو می‌بینید. بازی‌های تعاملی کافه باعث میشن شما متوجه بشین خودتون و یا دوستاتون چقدر تو کار تیمی مهارت دارن و حتی چه خصوصیاتی توی کار تیمی دارن. بازی‌های استراتژیک باعث میشن شما قدرت تحلیل خودتون و دوستاتونو محک بزنین. و بالاخره بازی‌های فان کافه باعث میشن شما فقط بخندین و خوش بگذرونین.
خلاصه که اگه میخواین از استرس و مشکلات و فضای دیجیتال فاصله بگیرین، کافه بازی نورون میتونه گزینه بسیار خوبی واستون باشه.

...