فراخوان کمک به محیط بانان محکوم به دیه

آدرس: فارس، شیراز شیراز

شروع: پنجشنبه 27 اسفند 1394 ، ساعت 09:00

پایان: شنبه 29 اسفند 1394 ، ساعت 12:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
کمک به محیط بانان محکوم به دیه ظرفیت تمام شد!
با وارد کردن مبلغ دلخواه خود (حداقل 1000 تومان) در مرحله بعد از این کمپین حمایت کنید و سهی در آزاد سازی این محیط بانان وظیفه شناس داشته باشید.
---

توضیحات

دوستان عزیز هدف از این کمپین در حال حاضر کمک به جمع آوری دیه محیط بانان در بند هست، با توجه به اینکه همه افراد گروه فعالان محیط زیست هستند انتظار می رود که هر فرد خود را سفیری برای این کمپین بداند و تلاش کند که صدای این کمپین را به افراد دیگر نیز برساند تا بتوان کمک های بیشتری جمع آوری گردد. متاسفانه تا کنون کمک زیادی جمع آوری نشده لطفا ما را در این مهم یاری نمایید.

با سپاس بیکران

 

"فراخوان کمک به محیط بانان محکوم به دیه"

محیط بان کسی است که حافظ جذاب ترین چشم اندازهای سرزمین مادری مان و نگاهبان ارزشمندترین میراث های حیات بخش کشور یعنی سرمایه های طبیعی و تجدید پذیر سرزمین کهن ایران است.
فعالان محیط زیست ایران آگاهی دارند که چند محیط بان، از جمله محیط بانان منطقه استحفاظی و پارک ملی دنا به خاطر ناتوانی در پرداخت دیه (که در پی انجام ماموریت و درگیری در زیستگاه های حفاظت شده، محکوم به آن شده اند) از چند سال پیش در زندان به سر می برند.
فعالیت محیط زیستی، فقط نوشتن و گفتن از مشکلات محیط زیست کشور نیست! گاه، ضرورت دارد که به پاس برخورداری از طبیعت که هر گوشه ی کوچک آن درّی گرانبها است، هزینه ای هم بپردازیم.
موسسه ی "گنجه ی پشتیبان زیست بوم ایران" (در شرف تاسیس)، نهادی است غیردولتی که اهداف و برنامه های آن، جذب کمک های مردمی و حمایت از محیط بانان، جنگلبانان و دیگر مدافعان منابع پایه و ارزش های طبیعی کشورمان است. "گنجه"، همچنین در نظر دارد که در آینده با کمک های مالی هواداران محیط زیست، از طرح هایی که به حفظ و ارتقای محیط زیست یاری می رساند، پشتیبانی کند. این موسسه، پیشتر نیز کمک های کوچکی در این زمینه ارائه کرده است.
کمک مالی شما همیاران، نشانگر توان جامعه ی مدنی کشور در خدمت به محیط زیست، و گام موثری در راستای آزادسازی محیط بانان دربند خواهد بود.

شما عزیزان می توانید از طریق خرید بلیت حمایتی با وارد کردن مبلغ دلخواه خود (حداقل 1000 تومان) از این کمپین حمایت کنید و سهمی در آزاد سازی این محیط بانان وظیفه شناس داشته باشید.

 

محمدحسین ایزدی
هیات امنا:
بهمن ایزدی، رییس هیات مدیره ی کانون سبز فارس
عباس ثابتیان، رییس هیات مدیره ی انجمن کوهنوردان ایران
عباس محمدی، مدیر گروه دیده بان کوهستان