جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی

آدرس: تهران، تهران تهران- میدان انقلاب- خیابان 16 آذر- جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران

شروع: چهارشنبه 3 آبان 1396 ، ساعت 14:00

پایان: شنبه 30 دی 1396 ، ساعت 18:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
ثبت ایده مهلت ثبت نام به پایان رسید!
لطفا پس از پرداخت وجه ثبت نام، با عضویت در سامانه جشنواره در سایت ideasbazar.ut.ac.ir فایل ایده خود را ارسال فرمایید. ( جهت تکمیل ثبت نام در سایت جشنواره ارائه تصویر رسید پرداخت وجه از طریق ایونت سنتر الزامی است.)
23:59 1396/10/25
ثبت ایده (ویژه اعضای انجمن های علمی دانشجویی) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
لطفا پس از پرداخت وجه ثبت نام، با عضویت در سامانه جشنواره در سایت ideasbazar.ut.ac.ir فایل ایده خود را ارسال فرمایید. ( جهت تکمیل ثبت نام در سایت جشنواره ارائه تصویر رسید پرداخت وجه از طریق ایونت سنتر و حکم عضویت در انجمن های علمی الزامی است.)
23:59 1396/10/25

توضیحات

طرح برگزاری 'نخستین جشنواره ایده پردازی هوایی و هوانوردی' به منظور پرورش ایده های نو و خلاقیت‌ در حوزه هوایی و هوانوردی، حرکت به سمت کاربردی‌سازی ایده های خلاقانه و تجاری‌سازی و ایجاد ارتباط پویا بین نیازهای روز کشور و فعالیت‌های نخبگان در دانشگاه، به همت ستاد هوایی و هوانوردی با همکاری اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تدوین شده است.

هدف از راه‌اندازی ایده پردازی هوایی و هوانوردی، ایجاد پیوند بین صاحبان ایده، دانشگاه ها، صاحبان سرمایه و فعالین صنعت است و همچنین ایجاد زیرساخت جهت تجاری‌سازی ایده های کاربردی در این صنعت از دیگر اهداف است.

مهلت ارسال ایده ها جهت شرکت در جشنواره تا 25دیماه تمدید گردید.

پس از داوری نهایی ایده ها جشنواره در روز 30 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

 پیش از برگزاری جشنواره سه کارکاه آموزشی با عناوین "نوآوری و خلاقیت" ، "ایده پردازی" و تدوین طرح کسب و کار" برگزار خواهد شد که علاقه مندان میتوانند از طریق همین سایت بلیط تهیه و در کارگاه ها شرکت نمایند.
شایان ذکر است در پایان هر کارگاه آموزشی گواهی شرکت در کارگاه از طرف دانشگاه تهران و معاونت علمی ریاست جمهوری (ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی) به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.


ideasbazar.ut.ac.ir

t.me/ut_ideasbazar

توجه فرمایید که پس از تکمیل مراحل پرداخت در ایونت سنتر، بایستی در سایت رسمی جشنواره ثبت نام و  تصویر رسید پرداخت خود را آپلود نمایید.
فایل راهنمای ثبت نام در جشنواره ، کارگاه و ایده را از طریق لینک زیر دریافت نمایید:   راهنمای ثبت نام
شرکت کنندگان محترم در صورت برخورد با هر گونه خطا در طول مراحل ثبت نام ، میتوانند با شماره  09195524096 تماس حاصل فرمایند.