اولین نفری باشید که از رویداد های جدید با خبر می شوید

نقد فیلم ظاهر و باطن (Inside Out)

اصفهان - اصفهان

سه شنبه 16 خرداد 1396، از ساعت 17:00 تا 19:00

دسته بندی : سرگرمی و تفریحی آموزشی فیلم و تئاتر و رسانه نوع : دورهمی کارگاه برچسب ها : مدیریت احساسات نقد روانشناسی نقد فیلم

توضیحات:

همچون فیلم‌های پیشین استدیو، «ظاهر و باطن» هم در مورد تخیلات پنهان آدم بزرگ‌هایی است که تبدیل به چیزی همچون فرشتگان محافظ برای کودکان می‌شوند. "رایلی" یک دختر بچه‌ی یازده ساله است که به خاطر تغییر محل سکونتشان با دوستانش خداحافظی می کند. اما این نقل مکان برای او خوب پیش نمی‌رود و او دچار مشکلات روحی می‌شود و والدینش از این امر خوشحال نیستند.

اما ما خوشحال می‌شویم! 

زیرا ما به داخل ذهن او وارد می‌شویم و تخیلات و افکار او را می‌بینیم. احساسات رایلی، همچون هر انسان دیگری از پنج بخش مختلف تشکیل شده است: "شادی" که همواره سرحال است، "ترس" که همواره چندش‌آور است، "خشم" که بسیار درنده است، "تنفر" که سخت‌گیر است و "دلتنگی" که نگون‌بخت‌تر از بقیه است.

آن‌ها مسئول درست کردن خاطرات کوتاه‌مدت به شکل توپ هستند و سپس آن‌ها را تا پایان روز، در یک انبار نگه می‌دارند، بعد از آن وقتی که رایلی به خواب رفت، به یک انبار دیگر منتقل می‌شوند و آنجا به خاطرات بلند مدت تبدیل می‌شوند. این مخزن خاطرات توپی در یک منطقه‌ی بزرگ و بیگانه قرار دارد، جایی که جزیره‌هایی مربوط به دیگر حس‌های رایلی نیز همچون راستگویی، عشق به خانواده و ... در آن قرار دارد. این اتفاقات همگی به شکلی بی نقص رخ می‌دهند، تا زمانی که رایلی ناراحت شود: در آن زمان "خوشحالی" و "ناراحتی" به گونه‌ای از مرکز فرماندهی مغز او بیرون می‌شوند و اجازه‌ی ورود به آن را پیدا نمی‌کنند، و رایلی در یک موقعیت نابهنجار و نامناسب قرار می‌گیرد. جزیره‌های احساسی او در حال تخریب است و کارگردان به ما نشان می‌دهد که این مشکل ترکیبی از تخریب "جزیره‌ی سه مایلی" و یک تغییر روانی نابهنجار است.

این فیلم شما را سرحال می‌آورد و برای تماشا گزینه‌ی مناسبی است. شما می توانید این فیلم را در منزل تماشا کنید و سپس به ما بپیوندید تا رابطه ی آن را با دنیای واقعی احساسات خودمان بررسی کنیم.

اگر تا کنون این فیلم را تماشا نکرده اید، می توانید آن را از دفتر مرکزی ما بر روی فلش مموری تحویل بگیرید و یا آن را از طریق لینک زیر دانلود کنید.

بدلیل محدودیت تعداد لطفا هرچه سریعتر جهت ثبت نام اقدام کنید.

 

لینک دانلود فیلم

https://goo.gl/JwzMtw

آدرس: خیابان قائم مقام فراهانی (سپهسالار)، کوچه ی الفت (شماره 9)، بن بست بیمارستان قائم (شماره 2)، پلاک 29، ساختمان اعتماد


بلیت های این رویداد:

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده قیمت(ت)
شرکت کنندگان بلیط شامل شرکت در جلسه ی نقد فیلم و پذیرایی می شود. --- 9 3,000
ثبت نام در رویداداضافه کردن رویداد به تقویم شما 2017-06-06 17:00:00 2017-06-06 19:00:00 Asia/Tehran نقد فیلم ظاهر و باطن (Inside Out) سه شنبه 16 خرداد 1396، از ساعت 17:00 تا 19:00 خیابان قائم مقام فراهانی (سپهسالار)، کوچه ی الفت (شماره 9)، بن بست بیمارستان قائم (شماره 2)، پلاک 29، ساختمان اعتماد اصفهان تیم روانشناسی و سبک زندگی جاده ی سبز