هفدهمین باشگاه مدیران و مشاوران همراه با سمینار آموزشی "انتقال تجربه ورشکستگی (مدیریت بحران) و رفع

آدرس: اصفهان، اصفهان اصفهان - میدان فیض - اتاق بازرگانی اصفهان

شروع: سه شنبه 8 اسفند 1396 ، ساعت 16:00

پایان: سه شنبه 8 اسفند 1396 ، ساعت 18:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
پیشخوان جامع بازرگانی ظرفیت تمام شد!
دراین بخش 4مشاور در حوزه های بازرگانی،مدیریت صادرات،تجارت الکترونیک و کاردبرد آن در بازرگانی در چند دقیقه جوابگوی پرسش شما خواهند بود.
13:00 1396/12/08
پیشخوان جامع سازماندهی ظرفیت تمام شد!
در این پیشخوان 6 مشاور در حوزه های Team working،مشاورمدیریت در حوزه سازماندهی و مدیریت فرایندها، روانشناسی سازمانی، مدیریت شرکتهای نوپا و آسیب شناسی سازمانی در چند دقیقه جوابگوی پرسش شما خواهند بود.
13:00 1396/12/08
پیشخوان جامع IT ظرفیت تمام شد!
در این پیشخوان 5 مشاور در حوزه های تولید نرم افزار،بهره وری با فناوری اطلاعات، وب، موبایل و داده کاوی، شبکه و مرکز داده و سامانه های مکانمند تحت وب و موبایل Web GIS در چند دقیقه جوابگوی پرسش شما خواهند بود.
13:00 1396/12/08
مخصوص مدیران و مراجعه گنندگان (برای اخذ مشاوره در زمینه های دیگر) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
در صورت تهیه این بلیط امکان استفاده از مشاوران را دارید، اما برای استفاده از مشاوران پیشخوانها بدلیل ظرفیت محدود باید بلیط جداگانه تهیه نمایید.
13:00 1396/12/08

توضیحات

توضیح درمورد باشگاه:

در شهرهای بزرگ دنیا و در اکوسیستم‌های خوب کسب و کار، دسترسی مدیران به مشاورین توانمند بسیار آسان و بی‌دردسر است. طبق معیارهای سازمان همکاری‌های اقتصادی و توسعه (OECD) در یک اکوسیستم کارآفرینی شبکه متخصصین در دسترس فعالین اقتصادی است.

در دنیای امروز، باشگاه‌ها و کلاب‌های ویژه مدیران و فعالین اقتصادی یکی از ابزارهای شناخته شده برای شبکه‌سازی می‌باشد. ولی جای این ابزار در فضای اقتصادی ایران به شدت خالی است. به همین منظور از دی ماه 1394 کمیته‌ای در اتاق بازرگانی اصفهان و در ذیل کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی و با عنوان کمیته شبکه‌سازی متخصصین تشکیل شد که ماموریت آن رفع این تنگنا و شبکه‌سازی آسان مدیران و متخصصین تعریف شد.

در این باشگاه، مدیران و مشاوران گردهم می‌آیند، با هم گپ می‌زنند، چایی می‌خورند و در مورد مسایل مختلف مشورت می‌کنند. در باشگاه هیچ نوع سخنرانی رسمی، آموزش و سمیناری وجود ندارد. بابت مشاوره‌های چند دقیقه‌ای پولی رد و بدل نمی‌شود هرچند که ممکن است این مذاکرات به تعاملات جدی‌تر منجر شود.

باشگاه مدیران در طول سال، اولین سه‌شنبه هر ماه برگزار می‌شود.

شورای راهبری باشگاه:

برای هدایت و سیاستگذاری باشگاه جمعی از فعالین اقتصادی اصفهان، در اجرای این امر مهم داوطلب شده اند، برخی از اعضا شورای راهبری عبارتند از:

جناب آقای مهدی رقائی مدیر انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی)، نایب آقای حمیدرضا نیلی‌پور(مشاور فروش بازرگانی و ساختار سازمانی)،جناب آقای حسن صفایی (مدیر عامل شرکت فرش شیخ صفی)،جناب آقای صالحی(مدیر عامل شرکت ماشین سازی صالحی)،جناب آقای حسن اکبری(مدیر عامل شرکت فراکوش)،جناب آقای محمدعلی هاشمی(مسئول کمیته تسهیل‌گری اتاق بازرگانی اصفهان)،سرکار خانم محبوبه ایلدرآبادی(مدیرعامل شرکت راه سبز چهل ستون- دبیر اجرایی انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان)،سرکار خانم بتول محمدی(نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان)،سرکار خانم پریسا مودت(نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان)،سرکار خانم اکرم‌الملوک ذوالفقاریان(نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت- رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری)،جناب آقای علیرضا وحدت پور(مشاور کسب و کار)،جناب آقای رضا آشتی‌جو (مدیر فروش و بازاریابی شرکت داراکار)،جناب آقای حمیدرضا فاتحی(مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان)،جناب آقای بیژن سحرناز(مدیرعامل شرکت داراکار)،جناب آقای جعفر خراسانی(عضو هیات مدیره شرکت داراکار)،جناب آقای علیرضا حق‌شناس(مدرس و مشاور کارآفرینی)،جناب آقای علیرضا صمدی(مدیرعامل شرکت لورچ)،جناب آقای ایمان آذربایجانی(مدیرعامل شرکت سلامت فناوران)،جناب آقای سعید منوچهری(کارشناس آموزش شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان)،جناب آقای کورش خسروی(دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی)

 

حوزه های مشاوره :

حوزه مشاوره

حوزه مشاوره

حوزه مشاوره

مالکیت فکری، اختراع و برند

 امور حقوقی و تنظیم قراردادها

 امور بازرگانی و فروش

 امور مالی و مالیاتی

مشاور مدیریت در حوزه سازماندهی

 صادرات به ترکیه

بورس و تامین مالی

مشاور مدیریت درحوزه بهره وری و ارزیابی طرحهای صنعتی

مدیریت صادرات

تهیه طرحهای توجیه اقتصادی و فنی برای دریافت تسهیلات از بانکها

سازماندهی و مدیریت فرایندها

تجارت الکترونیک وکاربردهای فناوری اطلاعات در توسعه بازرگانی

لین استارتاپ و کسب و کار نوین

مشکلات مدیران کسب و کار و ارائه راه کارهای بهبود

سرمایه گذاری و تجارت در گرجستان

تحقیق و توسعه  R&D

ایجاد رشد پایدار در کسب و کار

تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی

توسعه دهنده نرم افزار و سخت افزار

بهره وری با فناوری اطلاعات

سرمایه گذاری خارجی

سامانه های مکانمند تحت وب و موبایل Web GIS

وب، موبایل و داده کاوی

شبکه و مرکز داده

روابط عمومی و رسانه

طراحی صنعتی

کارآفرینی اجتماعی

توجه :

  • برای استفاده از پیشخوانهای بازرگانی و سازماندهی حتما باید بلیط مربوطه را انتخاب و ثبت نام نمایید.
  • مراجعه کنندگانی که با بلیط های پیشخوانهای بازرگانی و سازماندهی ثبت نام نموده اند می توانند علاوه بر استفاده از این دو پیشخوان از دیگر مشاوران نیز بهره جویند.
  • نوبت مشاوره در پیشخوانها به ترتیب اولویت حضور در باشگاه می باشد.
  • مذاکرات در این جلسه برای ارزیابی، نیاز سنجی و شروع رابطه آتی است.
  • مشاوره ها رایگان است .

 

دسته بندی : #آموزشی #علم و تکنولوژی #کارآفرینینوع : #شبکه سازی #اجراییبرچسب ها : #باشگاه مدیران #باشگاه مشاوران #کارآفرینی