سی و یکمین باشگاه مدیران و مشاوران

شروع: سه شنبه 4 تیر 1398 ، ساعت 17:00

پایان: سه شنبه 4 تیر 1398 ، ساعت 19:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
حضور در باشگاه مدیران و مشاوران مهلت ثبت نام به پایان رسید!
رایگان
00:00 1398/04/04

توضیحات

در شهرهای بزرگ دنیا و در اکوسیستم‌های خوب کسب و کار، دسترسی مدیران به مشاورین توانمند بسیار آسان و بی‌دردسر است. طبق معیارهای سازمان همکاری‌های اقتصادی و توسعه (OECD) در یک اکوسیستم کارآفرینی شبکه متخصصین در دسترس فعالین اقتصادی است.

در دنیای امروز، باشگاه‌ها و کلاب‌های ویژه مدیران و فعالین اقتصادی یکی از ابزارهای شناخته شده برای شبکه‌سازی می‌باشد. ولی جای این ابزار در فضای اقتصادی ایران به شدت خالی است. به همین منظور از دی ماه 1394 کمیته‌ای در اتاق بازرگانی اصفهان و در ذیل کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی و با عنوان کمیته شبکه‌سازی متخصصین تشکیل شد که ماموریت آن رفع این تنگنا و شبکه‌سازی آسان مدیران و متخصصین تعریف شد.

در این باشگاه، مدیران و مشاوران گردهم می‌آیند، با هم گپ می‌زنند، چایی می‌خورند و در مورد مسایل مختلف مشورت می‌کنند. در باشگاه هیچ نوع سخنرانی رسمی، آموزش و سمیناری وجود ندارد. بابت مشاوره‌های چند دقیقه‌ای پولی رد و بدل نمی‌شود هرچند که ممکن است این مذاکرات به تعاملات جدی‌تر منجر شود.

باشگاه مدیران در طول سال، اولین سه‌شنبه هر ماه برگزار می‌شود.

شورای راهبری باشگاه:

برای هدایت و سیاستگذاری باشگاه جمعی از فعالین اقتصادی اصفهان، در اجرای این امر مهم داوطلب شده اند، برخی از اعضا شورای راهبری عبارتند از:

جناب آقای مهدی رقائی مدیر انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی)، نایب آقای حمیدرضا نیلی‌پور(مشاور فروش بازرگانی و ساختار سازمانی)،جناب آقای حسن صفایی (مدیر عامل شرکت فرش شیخ صفی)،جناب آقای صالحی(مدیر عامل شرکت ماشین سازی صالحی)،جناب آقای حسن اکبری(مدیر عامل شرکت فراکوش)،جناب آقای محمدعلی هاشمی(مسئول کمیته تسهیل‌گری اتاق بازرگانی اصفهان)،سرکار خانم محبوبه ایلدرآبادی(مدیرعامل شرکت راه سبز چهل ستون- دبیر اجرایی انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان)،سرکار خانم بتول محمدی(نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان)،سرکار خانم پریسا مودت(نماینده شرکت شهرک‌های صنعتی استان اصفهان)،سرکار خانم اکرم‌الملوک ذوالفقاریان(نماینده سازمان صنعت، معدن و تجارت- رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری)،جناب آقای علیرضا وحدت پور(مشاور کسب و کار)،جناب آقای رضا آشتی‌جو (مدیر فروش و بازاریابی شرکت داراکار)،جناب آقای حمیدرضا فاتحی(مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان)،جناب آقای بیژن سحرناز(مدیرعامل شرکت داراکار)،جناب آقای جعفر خراسانی(عضو هیات مدیره شرکت داراکار)،جناب آقای علیرضا حق‌شناس(مدرس و مشاور کارآفرینی)،جناب آقای علیرضا صمدی(مدیرعامل شرکت لورچ)،جناب آقای ایمان آذربایجانی(مدیرعامل شرکت سلامت فناوران)،جناب آقای سعید منوچهری(کارشناس آموزش شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان)،جناب آقای کورش خسروی(دبیر جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی)

 

 

حوزه مشاوره

حوزه مشاوره

حوزه مشاوره

ایجاد رشد پایدار در کسب و کار

سرمایه گذاری خارجی

مالکیت فکری، اختراع و برند

مدیریت صادرات

تجارت الکترونیک و کسب و کارهای اینترنتی

استارتاپ و کسب و کارهای نوپا

مدیریت مالی و حسابداری مدیریت

تجارت الکترونیک وکاربردهای فناوری اطلاعات در توسعه بازرگانی

بورس و تامین مالی

روابط عمومی و رسانه

توسعه دهنده نرم افزار و سخت افزار

سرمایه گذاری و تجارت در گرجستان

سازماندهی و مدیریت فرایندها

تولید نرم افزار

مشاور مدیریت درحوزه مدیریت مالی

کار تیمی

بهره وری با فناوری اطلاعات

امور بازرگانی و فروش

روانشناسی سازمانی

سامانه های مکانمند تحت وب و موبایل Web GIS

امور حقوقی و تنظیم قراردادها

مدیریت شرکتهای نوپا

وب، موبایل و داده کاوی

مشاور مدیریت در حوزه سازماندهی

عرضه و تقاضای فناوری

کارآفرینی اجتماعی

تحقیق و توسعه  R&D

فرهنگ قرض الحسنه و بانکداری اجتماعی

مشکلات مدیران کسب و کار و ارائه راه کارهای بهبود

لین استارتاپ و کسب و کار نوین

 

تهیه طرحهای توجیه اقتصادی و فنی برای دریافت تسهیلات از بانکها

 

توجه :

  • برای استفاده از پیشخوانهای IT و سازماندهی حتما باید بلیط مربوطه را انتخاب و ثبت نام نمایید.
  • مراجعه کنندگانی که با بلیط های پیشخوانهای IT و سازماندهی ثبت نام نموده اند می توانند علاوه بر استفاده از این دو پیشخوان از دیگر مشاوران نیز بهره جویند.
  • نوبت مشاوره در پیشخوانها به ترتیب اولویت حضور در باشگاه می باشد.
  • مذاکرات در این جلسه برای ارزیابی، نیاز سنجی و شروع رابطه آتی است.
  • مشاوره ها رایگان است .