نوژن اَکسل 3

آدرس: اصفهان، اصفهان خیابان 22بهمن - روبروی مجموعه اداری - ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شروع: سه شنبه 7 آذر 1396 ، ساعت 17:00

پایان: سه شنبه 7 آذر 1396 ، ساعت 19:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده
نوژن اَکسل 3 ظرفیت تمام شد!
به دلیل محدودیت ثبت نام الزامی است.
17:00 1396/09/07 0
افزایش ظرفیت رویداد نوژن 3 ظرفیت تمام شد!
رایگان
17:00 1396/09/07 0

توضیحات

رویدادهای کارآفرینانه ی نوژن در بازه های زمانی مشخصی توسط شتابدهنده اکسل برگزار می شود. در رویداد دورهمی با محوریت کتاب نوژن بر آنیم تا با مطالعه و بررسی کتاب های حوزه کارآفرینی قدمی در راستای اعتلای دانشمان برداریم. در نوژن هر بار به بررسی یکی از منابع حوزه کارآفرینی می پردازیم و نویسنده، مترجم و یا متخصص آن حوزه به معرفی و ارائه کتاب میپردازد. سپس با حضور جمعی از صاحب نظران، فعالان و علاقه مندان به بحث و گفتگو راجع به کتاب می نشینیم.

کتاب "خلق محصول ناب" به بررسی چگونگی ساخت یک محصول عالی در کلاس جهانی می پردازد. در این کتاب که درباره ی خلق محصول است و نه بازاریابی آن، میبینیم محصولات ناب به دلیل فرایند متفاوتی که برای خلق شدن طی می کنند، بخش اعظمی از بار بازاریابی را به دوش می کشند و پیش از تولد به بازاریابی و فروش خودشان کمک می کنند. همچنین درک خواهیم کرد که چرا رهبران عصرِ جدید باید توانمندی های کاملا متفاوتی داشته باشند.
نقطه ی قوت کتاب در  استفاده از نمونه های واقعی از کسب و کارهای ایرانی به جای داستان های افسانه ای شرکت های بزرگ است. کتاب خلق محصول ناب با محتوای چند رسانه ای آنلاین تقویت شده و اولین کتابی است که به خوانندگانش گواهینامه آموزشی می دهد. 
کتاب خلق محصول ناب را میتوانید از فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی تهیه کنید. لینک خرید از سایت دیجی کالا:
https://goo.gl/FQg3Dq
لینک خرید از سایت آکادمی مجازی ایرانیان همراه با کد تخفیف 35 درصدی برای ارسال رایگان در شهر اصفهان (کد تخفیف: nojan)

https://goo.gl/3cxvDE