رویداد امید

آدرس: اصفهان، اصفهان اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان اصفهان

شروع: شنبه 1 اسفند 1394 ، ساعت 16:00

پایان: شنبه 1 اسفند 1394 ، ساعت 21:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
عادی رایگان ---

توضیحات

این رویداد با هدف توسعه همکاری تجاری و تسهیل فرآیند توسعه بازار برای محصولات و یا خدمات نوآورانه کسب و کارهای اعضا اتاق بازرگانی اصفهان توسط دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری ( ITPO ) برنامه ریزی و اجرا می شود.

دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری ( ITPO ) بر اساس مدل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد UNIDO با هدف ایجاد ارتباط بین صاحبان سرمایه و صاحبان طرح های سرمایه گذاری یا به تعبیری کارآفرینان به صورت بین المللی در قالب یکی از واحد های اجرایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان راه اندازی شده است.

فرآیند رویداد امید به این شکل است که چهار یا پنج محصول ویا خدمتی که شاخص های نوآورانه بودن را دارا هستند پس از ارزیابی برای رو نمایی انتخاب و تایید می گردند. این محصولات همچنین می بایست برای اولین بار به صورت عمومی عرضه و یا ارائه شوند و پیش از این معرفی عمومی نشده باشند.

هدف از این رویداد نشان دادن پرتوهای امید در فضای کسب و کار و اقتصاد جامعه در شرایط کنونی است به گونه ای که نمایان کننده بارقه های امید به نوآوری در شرایط صنعت و اقتصاد کشور باشد و  از سوی دیگر ابزاری برای شرکت های حاضر در رویداد برای کمک به توسعه کسب و کارشان نیز فراهم آورد و این امکان برایشان ایجاد گردد تا بتوانند شرکای تجاری و سرمایه گذاری را بیابند و مشارکتی را آغاز کنند.

رویداد امید از دو بخش تشکیل شده است که در بخش آغازین رویداد هر کدام از چهار یا پنج شرکت حاضر، در 10 دقیقه به معرفی خود ، محصول یا خدمتشان و راه های ارتباطیشان می پردازند سپس از محصولشان پرده برداری و رونمایی می گردد. در بخش نهایی رویداد که پس از ارائه و رونمایی همه محصولات آغاز می گردد میزهایی برای مذاکرات تجاری و سرمایه گذاری برای هم شرکت در نظر گرفته شده که بدون محدودیت زمانی تا انتهای می توانند با مخاطبان خود در ارتباط باشند. این رویداد به صورت دوره ای بر گزار می شود.

همانگونه که مستحضر هستید، هنر اصفهان یکی از فرصت­های شاخص سرمایه گذاری است. مزیت نسبی اصفهان به عنوان شهر جهانی صنایع دستی و همچنین شهرت جهانی آن، فرصت مغتنمی است که فعالان اقتصادی به این زمینه پایدار سرمایه گذاری نگاه تازه­ای داشته باشند.

بدین منظور مرکز توسعه سرمایه گذاری و فناوری ( ITPO ) اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان پنچمین رویداد امید را به ارائه و رونمایی از چهار طرح و فرصت تجاری در حوزه هنر اختصاص داده است. لذا از همه شما بزرگان دعوت می­گردد در این رویداد که در تاریخ شنبه اول اسفند ماه 1394 ساعت 16:00 در محل سالن همایش­های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان واقع در میدان فیض برگزار می­گردد حضور بهم رسانید.

گفتنی است دفتر توسعه سرمایه گذاری و فناوری ( ITPO ) به عنوان یکی از واحد های اجرایی اتاق بازرگانی اصفهان با هدف ایجاد ارتباط بین کارآفرینان صاحب طرح های سرمایه گذاری و صاحبان سرمایه در جهت ترویج و حمایت از واحدهای کسب وکاری که با نوآوری و پذیرش ریسک محصولات و یا خدماتی را تولید کرده­اند، تا کنون اقدام به برگزاری چهار رویداد با نام امید برای رونمایی و معرفی این محصولات و خدمات در بخش­های گوناگون صنعت نموده است.

پیشاپیش پذیرای قدوم سبزتان هستیم.