دورهمی فریلنسرهای پونیشا، اصفهان

آدرس: اصفهان، اصفهان بلوار باغ گلدسته - کتابخانه شهرداری اصفهان

شروع: پنجشنبه 9 دی 1395 ، ساعت 18:00

پایان: پنجشنبه 9 دی 1395 ، ساعت 20:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام قیمت(ت)
فریلنسر رایگان --- 0

توضیحات

سومین دورهمی پونیشا در شهر اصفهان با فریلنسرهای خوبمان خواهد بود. 

 

اگر دوست دارید با تیم ما از نزدیک آشنا شوید، درباره فریلنسینگ بیشتر بدانید، و با فریلنسرهای دیگر در شهر خود آشنا شوید، این رویداد برای شما است.

 

همانطور که میدانید فریلنسر فردی است که یک حرفه و تخصص مثل عکاسی, نویسندگی, طراحی, برنامه نویسی, گرافیک, و ترجمه دارد و به صورت پروژه ای و آزاد برای دیگران کار می‌کند. اگر یک فریلنسر باشید، شما برای خود کار می‌کنید، هر جا که دوست داشته باشید کار می‌کنید، و روی هر پروژه‌ای که دوست داشته باشید کار می‌کنید. هیچ مدیر یا رئیسی بالای سر شما نیست، درآمد شما حد و مرز ندارد و شما می‌توانید با انجام پروژه‌های بیشتر و تخصصی‌تر، درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

 

هدف ما از ملاقات با فریلنسرهای سایت پونیشا این است که دوست داریم بتوانیم از نزدیک با دغدغه ها و مشکلات آنها آشنا شویم. اگر تازه فریلنسر شده اید و یا زمان زیادی است که برای خود کار میکنید و فریلنسر هستید، می توانید برای حضور در این رویداد اقدام کنید.

 

لطفا توجه داشته باشید که این رویداد رایگان و تعداد محدود است و اگر به هر دلیل نتوانستید حضور داشته باشید، از قبل ثبت نام را لغو کنید تا فریلنسرهای دیگر بتوانند از این موقعیت استفاده کنند.

دسته بندی : #آموزشی نوع : #دورهمی برچسب ها : #پونیشا #دورهمی #فریلنسینگ