مدل های پول درآوردن و کسب درآمد

آدرس: تهران، شهر شهریار اندیشه. فاز3. دانشکده سماء

شروع: یکشنبه 15 بهمن 1396 ، ساعت 14:00

پایان: یکشنبه 15 بهمن 1396 ، ساعت 17:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
ویژه 15 نفر اول که به برنامه ریزی و تنظیم وقت اهمیت ویژه ای می دهند. (VIP) مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
18:00 1396/11/13
ویژه 10 نفر بعدی که به آموزش و بروز بودن علاقه مند هستند. مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
19:00 1396/11/13
ویژه نفرات آخر مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
20:00 1396/11/13

توضیحات


آن چه در مورد این دوره باید بدانید:
 

19 مدل فروش و کسب درآمد موفق برای مشاغل مختلف وجود دارند که می توان با اندکی خلاقیت در مشاغل مختلف آن ها را به کار برد. خیلی ساده می توان دید که یک فروشنده لباس از طریق فروش مستقیم به مشتری کسب درآمد می کند، یک راننده وانت و کامیون از طریق ارائه خدمات باربری و یک نمایشگاه دار ماشین از طریق فروش نقد یا اقساطی خودرو به مشتری به درآمد می رسد و این ها روشهایی است که اغلب با تجربه و به سادگی قابل فهمیدن است. تنها تجربه کافیست تا مهارت شما برای کسب درآمد به این شکل افزایش یافته و خود را کاسب موفقی بدانید. اما به این مثال ها توجه کنید: اگر لباس فروشی که کسی از وی انتظار ندارد، اعلام کند که اگر خرید مشتری بیش از مبلغ معینی باشد، به او یک تی شرت هدیه می دهد ... یا راننده ای که مدت زیادی را در خیابان ها یا جاده ها سپری می کند بر بدنه ماشین خود تبلیغات انجام دهد ... و یا همچنین نمایشگاه دار در معاملات مختلف به مشتریانش هدایای مختلفی دهد که ضمن جذاب بودن برای خود او نیز تبلیغ انجام شود و یا بتواند تسهیلاتی را ایجاد کند که متمایزتر و بهتر از دیگران نیاز مشتریانش را برطرف کند و برای خود او نیز درآمدهای پنهان ایجاد کند....

برای رسیدن به درآمد بهتر لازم است خلاقانه رفتار کنیم و برای خلاقیت باید یاد بگیریم جور دیگری فکر کنیم که تا به حال فکر و عمل نکرده بودیم. اما برای پیدا کردن مسیرهای جدید برای کسب درآمد ابتدا باید مدل های مختلف کسب درآمد که در تاریخ وجود داشته را بشناسیم تا بدانیم شغل ما چه مسیرهای متنوعی را برای کسب درآمد دارد و تا به حال به آن فکر نکرده ایم.

در این کارگاه آموزشی 3 ساعته، بدون آن که بخواهیم وقت اضافه ای از شما را هدر دهیم مستقیم سراغ اصل مطلب خواهیم رفت و مدل های مختلف کسب درآمد را که تا کنون وجود داشته برای شما بازگو خواهیم نمود. بی شک، پس از شرکت در این دوره شما برای بهتر کردن اوضاع کسب درآمد خود، حتماً، توانمندتر خواهید بود.

اساتید: دکتر علیرضا پوحسنی

مدت زمان دوره : 3 ساعت

زمان برگزاری: یکشنبه 15 بهمن 96

محل برگزاری: دانشکده سما در خیابان شهرداری غربی فاز 3 شهر جدید اندیشه در استان تهران.

لطفاً در روز کلاس فرم ثبت نام و یه کارت شناسایی به همراه داشته باشید. اطلاعات بیشتری اگر نیاز دارید شک نکنید و با ما تماس بگیرید. شماره تماس موبایل 09350683597 هستش که به شبکه های اجتماعی تلگرام، واتس آپ و وایبر هم متصله. در اینستاگرام با شناسه @RIBinstitute عضو کانال ما بشید. در بیو کانال، آیدی برای پرسش و پاسخ هست. با شما همراه و هماهنگ هستیم.