سیزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

آدرس: اصفهان، اصفهان اصفهان - مقابل سپاهان شهر- مجموعه سیتی سنتر - طبقه 3

شروع: پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 ، ساعت 09:00

پایان: جمعه 8 اردیبهشت 1396 ، ساعت 19:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام قیمت(ت)
شرکت در کلیه برنامه های جشنواره در طی دو روز مهلت ثبت نام به پایان رسید!
شامل : شرکت در مراسم های اختتامیه ، نشستهای انتقال تجربه، ارایه فرصتهای سرمایه گذاری و رویدادهای جانبی دیگر.


تذکر مهم: این بلیط شامل ناهار و خدمات اسکان نمی شود.
22:00 1396/02/05 250,000
ویژه سرمایه گذاران مهلت ثبت نام به پایان رسید!
- برای ثبت نام بیش از 3 نفر 30 ٪ تخفیف محاسبه می شود.
شامل : در اختیار داشتن لیست فرصت های سرمایه گذاری، پذیرایی و ناهار در طول جشنواره می باشد.
22:00 1396/02/05 500,000

توضیحات

ریز برنامه‌های سیزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی

گروه اول- ارائه فرصت سرمایه‌گذاری مبتنی بر فناوری:

پس از چند مرحله داوری، طرح های منتخب بخش فرصت های سرمایه گذاری جهت داوری نهایی در ایام جشنواره به مدت 3 دقیقه طرح خود را به حاضران در جلسه و داوران ارائه کرده و 2 دقیقه هم به سوالات داوران و کارشناسان جشنواره پاسخ خواهند داد. سرمایه‌گذاران حاضر در جشنواره می‌توانند در صورت علاقه به مذاکره بیشتر، جلسات جداگانه و اختصاصی داشته‌باشند. آن گروه از سرمایه‌گذاران که تاکنون موفق به انعقاد قرارداد با دبیرخانه جشنواره شده‌اند، در فضای اختصاصی خود موسوم به نشا (نقطه شروع ارتباط) مذاکرات خود را انجام می‌دهند.

گروه دوم- نشست‌های انتقال تجربه:

در این نشست‌ها تجربیات کارآفرینان و فن‌آفرینان در سه گروه برای علاقه‌مندان ارائه خواهد شد. سخنرانان هر کدام در مدت زمان  20 دقیقه تجربیات خود را در سه حوزه زیر ارائه می‌دهند.

  • کارآفرینی اجتماعی
  • مشارکت با طرف‌های خارجی
  • مشارکت و تعامل با سرمایه‌گذاران

فهرست سخنرانان در حال تکمیل‌شدن است ولی پیش‌بینی می‌شود در این بخش از جشنواره حدود 15 نفر، تجربیات خود را در اختیار شرکت‌کنندگان جشنواره قرار دهند.

گروه سوم- معرفی ابزارها و مدل‌های نوین توسعه کارآفرینی:

3-الف- دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های سرمایه‌گذار:

در سال‌های اخیر تعدادی از دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های پیشرو در کشور اقدام به مشارکت با شرکت‌های فن‌آفرین و سرمایه‌گذاری در این شرکت‌ها کرده‌اند. در تمامی این موارد سرمایه و آورده دانشگاه‌ها عبارتند از: امکانات و زیرساخت‌های آزمایشگاهی، دانش فنی و نیروی انسانی متخصص. نکته قابل توجه در تمام این موارد، مشارکت دانشگاه یا پژوهشگاه در مخاطرات کسب و کار و سود و زیان احتمالی است. به یاری خداوند در جشنواره سیزدهم تجربه دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های مجری این گونه تعاملات، نمونه قراردادها و نتایج حاصله ارائه خواهند شد.

3-ب- ابزارهای نوین تامین مالی:

به همت شورای عالی بورس و با همکاری سایر سازمان‌ها، ابزارهای جدیدی برای تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، کارآفرینان و فن‌آفرینان فراهم شده‌است. در جشنواره سیزدهم چهار ابزار مهم تامین مالی شامل: بازار دارایی فکری، بازار شرکت‌های کوچک و متوسط (بازار SME)، صندوق پروژه و صندوق جسورانه به همراه مصداق‌های عملیاتی از هر کدام در یک جلسه با حضور مدیران ارشد شرکت فرابورس ایران معرفی خواهند شد.

3-پ- خیرین حامی کارآفرینی:

در سال‌های اخیر برخی از خیرین کشور، با توجه به تاثیرات اجتماعی مهم و مثبتی که کارآفرینان در جامعه ایجاد می‌کنند، به این عرصه وارد شده‌اند و حمایت از این قشر تاثیرگذار را بر عهده گرفته‌اند. در جشنواره سیزدهم حاصل فعالیت برخی از خیرین حامی کارآفرینی، نوع حمایت‌ها و نحوه ارائه آنها و دستاوردهای حاصل از این حمایت‌ها عرضه می‌شوند و شرکت‌‌کنندگان از نزدیک با نحوه فعالیت ایشان و کارآفرینان مورد حمایت آنها آشنا خواهند شد.

نمایشگاه:

در بخش نمایشگاهی جشنواره، محصولات و خدمات آن گروه از شرکت‌کنندگان در جشنواره که به مرحله نهایی راه یافته‌اند عرضه می‌شود. هدف از برگزاری این بخش از جشنواره، برقراری ارتباط مستقیم مردم با نوآوران این سرزمین، دستاوردها، رنج‌ها و موفقیت‌های ایشان می‌باشد.

نشا:

نشا یا نقطه شروع ارتباط، فضاهای منحصر به فردی است که در جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی در اختیار سازمان‌های بزرگ، شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران جهت مذاکره اختصاصی با فن‌آفرینان گذاشته می‌شود. در جشنواره دوازدهم 14 نشا، طراحی و واگذار شد که پیش‌بینی می‌شود در جشنواره سیزدهم تعداد نشاها به 18 عدد برسد.

 

تلفن دبیرخانه جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی:      3-33869452- 031

لینک کانال تگرام جشنواره : https://t.me/Shtf_ir

 

در صورت داشتن هرگونه سوال از طریق تلگرام آن را با ما مطرح نمایید:

پشتیبانی تلگرام جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی