اولین نفری باشید که از رویداد های جدید با خبر می شوید

 خدمات ویژه

طراحی وب سایت اختصاصی رویداد

اگر رویدادی را میخواهید برای اولین بار برگزار کنید و یا قبلاً برگزار شده و وب سایتی برای آن وجود ندارد ما به شما گروهی را معرفی می کنیم تا یک وب سایت کامل همراه با پنل مدیریت طراحی و بهینه سازی را به شما ارائه دهد

Moshavernet's logo

مدیریت شبکه های اجتماعی برای رویداد

اگر برای اطلاع رسانی و تولید محتوا برای وب سایت و شبکه های اجتماعی رویدادتان مشکل دارید گروههایی داریم که به شما کمک می کنند محتوای خوب و جذابی برای شبکه های اجتماعی رویدادتان داشته باشید.

پخش آنلاین رویداد بر بستر وب

مشاهده افتتاحیه، اختتامیه یا بخش های مختلف رویداد بر بستر وب هیچگاه آسان تر از این نبوده است. میتوانید با کیفیت های مختلف رویداد را بر بستر وب پخش نمایید تا در سراسر جهان قابل مشاهده باشد.

تهیه خبر، گزارش و ارسال به خبرگزاری ها

رویدادهای شما نیاز به بازتاب به جامعه و اطلاع رسانی به سراسر کشور را دارد. ما خبرنگاران برجسته و حرفه ای خبرگزاری و روزنامه های کثیرالانتشار کشور را در اختیار شما قرار می دهیم.

مستند سازی تصویری

رویدادها علاوه بر محتوا و اتفاقات آموزشی نیاز به ویدیوها و کارهای گرافیکی دارند تا برای همه اقشار جامعه قابل درک و جذاب باشد که ما به شما گروهی قدرتمند را معرفی می کنیم و شما می توانید از امکانات آنها استفاده نمایید.

برگزاری وبینار

گاهی رویداد شما برای کل کشور جذاب هست ولی به دلیل هزینه برگزاری، امکان آن وجود ندارد. به همین دلیل ما به شما وبینار را پیشنهاد می کنیم. برگزاری رویداد به صورت کنفرانس آنلاین خیلی آسانتر و کم هزینه تر می باشد.

e seminar's logo

سیستم پیامک صوتی

برقراری تماس های تلفنی که به وسیله‌ی آن می توان پیامی صوتی را برای بسیاری از مخاطبان ارسال کرد. ابتدا پیام مورد نظر توسط کاربر ضبط شده و شماره ها و تاریخ تماس نیز وارد می‌شود. این سیستم به صورت تمام اتوماتیک می باشد.