از ایده تا اجرا

آدرس: اصفهان، اصفهان بهارستان -بلوار بهشت - مجموعه 2 دانشگاه شیخ بهایی - تالار شیخ بهایی

شروع: چهارشنبه 4 اسفند 1395 ، ساعت 12:00

پایان: پنجشنبه 5 اسفند 1395 ، ساعت 20:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام ظرفیت باقیمانده
بلیت دانشجویان شیخ بهائی ظرفیت تمام شد!
همراه داشتن کارت دانشجویی دانشگاه شیخ بهائی الزامی است .
00:00 1395/11/27 0
بلیت شرکت کنندگان دانشجو با تخفیف ظرفیت تمام شد!
همراه داشتن کارت دانشجویی الزامی است .
00:00 1395/11/29 0
شرکت کنندگان آزاد ظرفیت تمام شد!
قیمت دار
00:00 1395/12/01 0

توضیحات

لطفا در خرید نوع بلیط مناسب دقت نمائید .

" از ایده تا اجرا" یک کارگاه دو روزه با رویکردی آموزشی – تجربی است که در انتهای هفته (چهارشنبه و پنجشنبه) و در دانشگاه شیخ بهایی برگزار میشود. در این رویداد شرکت کنندگان علاقه مند به فرآیند کارآفرینی و استارت آپ، گرد هم می آیند تا در 2 روز تمام دانش مقدماتی لازم جهت ورود به حوزه کارآفرینی را فرا گیرند. 
یکی از تفاوت های عمده این رویداد با دیگر رویدادهای کارآفرینی برگزار شده در کشور مانند "استارت آپ ویکند" در این است که برخلاف "استارت آپ ویکند"، در این رویداد شرکت کنندگان پس از آموزش تمامی مباحث مورد نیاز و تشکیل تیم، اقدام به ایده پردازی به صورت تیمی می کنند که این امر باعث بالا رفتن کیفیت ایده های ارائه شده در چنین رویدادی میگردد. 
در این رویداد و در روز اول به شرکت کنندگان، طی یک کارگاه آموزشی جذاب، آموزش داده مي‌شود كه چگونه مي‌توان در زمينه كسب و كارهاي اينترنتي از هيچ به يك ايده ناب و جهاني دست يافت. سپس چگونه مي‌توان اين ايده را به يك مدل كسب و كار با كيفيت تبديل كرده و نظر سرمايه‌داران را به آن جلب كرد. 
در ادامه و در انتهای روز چهارشنبه، هر یک از شرکت کنندگان در یک تیم موضوعی مانند سلامتی، گردشگری، تفریح و سرگرمی، آموزش و ... عضو می شوند و با تمامی شرکت کننده هایی که آن موضوع را انتخاب کرده اند یک تیم را تشکیل می دهند. 
در مرحله بعد و در روز پنجشنبه، هر یک از تیم ها با کمک تسهیل کننده ای که مخصوص هر تیم مشخص شده است و طی یک طوفان فکری، یک ایده را در حوزه کاری تیم، انتخاب کرده و سپس با کمک تسهیل کنندگان و مربیان، یک مدل کسب و کار پیشنهادی برای ایده ارائه می دهند. 
در پایان روز پنجشنبه، هر تیم 5 دقیقه فرصت دارد تا ایده خود را به همراه مدل کسب و کار پیشنهادی به داوران رویداد که از میان کارآفرینان و سرمایه گذاران شهر انتخاب شده است، ارائه دهد.

آنچه در اين برنامه اهميت فراوان دارد اين است كه ايده‌هاي خوب لزوما ايده‌هاي ناب نيستند.
چه بسا بتوان يك ايده ساده و تكراري را تبديل به يك محل درآمد بسيار پرسود نمود...!!!