طهران گردی-کاخ گلستان تا سعدآباد

آدرس: تهران، تهران استان تهران

شروع: چهارشنبه 29 فروردین 1397 ، ساعت 23:00

پایان: جمعه 31 فروردین 1397 ، ساعت 23:00

بلیت های این رویداد

نام بلیت توضیحات مهلت ثبت نام
تور 2روزه تهران گردی مهلت ثبت نام به پایان رسید!
قیمت دار
15:30 1397/01/28

توضیحات

چهارشنبه 29 فروردین ساعت 23 از باغ گلها به طرف تهران حرکت میکنیم.حدود ساعت 7 صبح به پارک شهر(قدیمی ترین پارک تهران) میرسیم.
تعدادی از آثار موزه لوور برای مدت کوتاهی در مجموعه موزه ملی به نمایش گذاشته شده است,بنابراین با مغتنم شمردن این فرصت تکرار نشدنی بازدیدی از آنجا خواهیم داشت.
مکان بعدی کاخ گلستان,بنای دوره قاجار و زندیه که از جمله آثار ثبت شده در میراث جهانی یونسکو است,می باشد. صرف نهار در محدوده بازار بزرگ تهران خواهد بود.
خانه مقدم از جمله خانه های مجلل دوره قاجار است که در صورت داشتن زمان از آن دیدن میکنیم.پس از گذاشتن وسایل در محل اقامت و استراحتی کوتاه برای گشت شبانه و دیدن تهران به پل طبیعت میرویم,که 2 تا از بزرگترین پارک های تهران(آب و آتش –طالقانی)را به هم متصل می کند و در طراحی این پل از معماری پل‌های ایرانی مانند پل خواجو الهام گرفته شده و یک سازه کاملا سازگار با محیط زیست و طبیعت است. در آنجا امکانات تفریحی و رفاهی با هزینه شخصی قابل استفاده است.
برنامه صبح جمعه بازدید از کاخ موزه سعدآباد واقع در خیابان دربند که از شمالی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق تهران است و دارای بناهای متفاوت دوره پهلوی اول است و گشت و گذار در محوطه مجموعه می باشد.که تا ظهر به طول می انجامد .
شهرک سینمایی غزالی در سال 1358 توسط کارگردان فقید ایرانی، علی حاتمی ساخته شد که حدود 10 هکتار مساحت دارد و لوکیشن‌های فیلم‌هایی همچون شیخ مفید، سربداران، هشت بهشت، کاراگاه علوی، کفش‌های میرزا نوروز و… در این شهرک بوده است.
سپس به طرف اصفهان حرکت میکنیم و پیش بینی می شود حدود ساعت 23 به اصفهان برسیم.

دسته بندی : #تاریخی و فرهنگی نوع : #تور برچسب ها : #تاریخی #تهران #فرهنگی