اولین نفری باشید که از رویداد های جدید با خبر می شوید

 چرا باید به ایونت سنتر اعتماد کنم؟

چرا باید به سایت شما اعتماد کنم؟
طبق مطالعات صورت گرفته، تأیید یک وب سایت توسط مؤسسات دولتی و یا مراکز ثالث قانونی، بیشترین تأثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به آن وب سایت را دارد. در این حالت خریدار از محفوظ ماندن اطلاعات خود احساس امنیت بیشتری دارد.
یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. با توجه به بررسی های انجام گرفته، مهمترین عوامل مراجعه و اعتماد خریداران به فروشگاه ها و خدمات مجازی به شرح ذیل می باشند:

1- شناسایی مالک وب سایت و امکان مراجعه در صورت بروز اشکال
2- کامل و صحیح بودن اطلاعات کالا یا خدمات ارائه شده
3- محفوظ ماندن اطلاعات شخصی و مالی کاربران سایت
4- تایید امنیت سایت توسط یک موسسه و مرکز ملی (نماد اعتماد الکترونیک)

در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه ها و خدمات مجازی را بر عهده دارد. اعطای نماد اعتماد الکترونیکی برای وب سایت های تجاری با هدف قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت سرویس دهندگان مجازی در حال انجام می باشد. نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در سایت هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید. ساماندهی سایت های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی به خصوص B2C خواهد بود. به نحوی که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این که سایت ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می شناسند، اقدام به خرید می کنند. در حال حاضر در عرصه فروش و خدمات اینترنتی نماد اعتماد الکترونیک حکم همان پروانه کسب یا مجوز را دارد.

شما در سایت نماد اعتماد الکترونیک در قسمت لیست کسب و کارهای دارای نماد می توانید سایت EventCenter.ir را مشاهده نمایید.
همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید سایت EventCenter.ir در تاریخ 1394/6/23 موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک یک ستاره شده است.

برخی از مشتریان ما

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن اصفهان استارتاپ ویکند انجمن یوزپلنگ ایرانی هیات سوارکاری استان اصفهان ایده شو ایران فا همفکر اصفهان دانشگاه اصفهان شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی مجموعه فرهنگی هنری استاد فرشچیان TEDx هیات سوارکاری استان همدان سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران دکتر استارتاپ ایـــــسمینار استارتاپ گرایند تجارت طلایی کانون توسعه دهندگان وب فارسی